Česká hvězda 2011

Protože právě skončily prázdniny, měli si účinkující co povídat. Nejhovornější byl moderátor slavnostního večera Jan Rosák, který stihl o svých zážitcích povídat jak Michalu Davidovi, tak i své partnerce na pódiu Jitce Asterové.

Největší radost za celý ten horký zářijový večer ale měli ocenění. Herec Michal Dlouhý si šel pro titul "Muž roku" jako první, a proto byl malinko nervózní. Nakonec si i s manželkou a maminkou večer dosytosti užil.

Titul "Žena roku" získala zpěvačka Marie Rottrová, která ale nemohla být v sále přítomna. Předem nasmlouvaný koncert zrušit nešlo, a tak si pro trofej na pódium přišli její vnoučci Bruno a Max.

Novou kategorií v pořadí už 4. ročníku cen Česká hvězda byl "Objev roku". O držiteli mohli rozhodnout sami čtenáři. Vítězkou se stala zpěvačka Gabriela Gunčíková.

Ti, co v televizních záběrech zahlédli hvězdu první velikosti, Mistra Karla Gotta, jistě tušili, že tady není jen tak náhodou. Ano, právě on totiž vstoupil do Síně slávy. A samozřejmě že jeho píseň zakončila celý přímý přenos.
Tím ale akce neskončila. Kdo měl chuť, mohl si přijít popovídat na raut v prostorách Hudebního divadla Karlín.

Říká se, že kdo nehraje, nevyhraje. Tohoto rčení se naštěstí držela naše pravidelná čtenářka paní Marie Blašková z Rožnova pod Radhoštěm a poslala svůj hlas do tipovací soutěže České hvězdy. A soutěživost se jí vyplatila. Stala se totiž majitelkou krásného auta Mitsubishi Colt.

Titul Česká hvězda 2011 si odnesli:

kategorie žena

kategorie muž

Marie Rottrová

Michal Dlouhý


kategorie síň slávy

kategorie objev roku

Karel Gott

Gabriela Gunčíková